Zpět na úvodník | Rychlý kontakt +420 725 53 55 55 | Tapas Bar, Lidická 42, Praha 5 - Anděl
Facebook | Tripadvisor | cz en
Tapas Bar

Tapas bar

Zakousněte se do malých chuťovek, bez kterých si Španělé neumí představit svůj život. Jejich vyhlášené jednohubky, ke kterým nesmí chybět sklenka dobrého vína, si hned po prvním soustu dozajista zamilujete i vy.

Malé porce, ale široká škála barev, tvarů, vůní a chutí – přesně takové jsou tapas. Vydejte se s námi na okružní cestu po španělských tapas barech a vyzkoušejte variace evropských salámů, klobás či sušených mas, nebo potěšte vaše chuťové buňky marinovanými olivami, feta sýrem, z kozího i ovčího mléka nakládaném v olivovém oleji s olivami, tomaty či jalapeňo papričkami.Po několikaletém provozování Restaurace El Barrio de Ángel, se nám naskytla možnost využít i prostoru v přízemí. Volba byla jasná, vybudovat španělský Tapas bar s restaurací. Oslovila nás španělská kultura gastronomie, z které vychází z části i kuchyně jihoamerická. Navštívili jsme mnoho španělských regionů a vybírali jsme ta nejlepší vína a lahůdky, která Vám dnes můžeme nabídnout. Vše můžete ochutnat v našem Tapas baru, nebo si zakoupit v našem Delikatessen obchůdku. Náš záměr je ukázat, že španělská kuchyně, v našich končinách opomíjená, je minimálně tak kvalitní jako italská a francouzská. Není náhoda, že Jamon Iberico je považován za nejlepší sušenou šunku na světě.

Virtuální prohlídka

Denní menu

POLEDNÍ MENU 11:00 -14:00

Ovocná limonáda 0,5l
39,-(Citrón,grep,okurka,malina,pomeranč,zázvor)
Bonaqua 22,- Coca cola sortiment 35,-
-Tempranillo(Šp.) 2 dcl 45,--Pinot Grigio (Itálie) 2 dcl 45,--

Polévky

Jídla připravovaná na argentinském grilu Parrilla

XXL porce - doba přípravy na grilu cca 30 minut

L porce - doba přípravy na grilu cca 20 minut

Přílohy

šťouchané brambory 25kč, pečený brambor 20kč, rýže 20kč, náš chléb 25kč grilovaná zelenina 45kč, pečený salát z kořenové zeleniny s červenou řepou 29kč,

Omáčky

Salsa habaňero 15kč, Dijonská s medem 20kč, Koriandrový dresink 20kč, BBQ 20kč, Salsa Verde 20kč, Aioli 20kč

Grilované kuře z naší rotisserie

Speciality kuchyně

Dezerty