Zpět na úvodník | Rychlý kontakt +420 725 535 555 | Steak House, Nádražní 82, Praha 5
Facebook | Instagram | Tripadvisor | cz en
Steak House

Steak House

Nechte se vtáhnout jedinečnou atmosférou Jižní Ameriky a nasajte vůni a chuť dálek, aniž byste museli opustit evropský kontinent.

Dopřejte si to nejlepší z jihoamerické kuchyně, která je proslulá svou rozmanitostí, zajímavou kombinací chutí a vynikajícím jídlem. Ochutnejte pravé steaky z čerstvého kvalitního masa, které pro vás připravujeme na ohni na grilu „Parrilla“ přímo před vašima očima, nebo maso opékané na jehlách „Espetas“ na způsob „Churrasco“.

Na své si však u nás přijdou nejen milovníci masitých pokrmů - jídelníček je daleko pestřejší. Ukrývá také spoustu známých i méně známých delikates ze vzdálených zemí, včetně bezmasých pochoutek či dezertů. A protože k dobrému jídlu patří také dobré pití, nechybí ani vyhlášená argentinská a chilská vína. Tak, přijďte posedět s rodinou či přáteli a vyberte si přesně podle vaší nálady a chuti.


Restaurace El Barrio vznikla v roce 2007 a od té doby se jí podařilo vybudovat silnou základnu pravidelných návštěvníků. Inspirací pro její založení byly naše cesty do Jižní Ameriky, kde jsme měli možnost seznámit se s místní kulturou, potravinami a technikou úpravy masa a ostatních pokrmů.

Specializujeme se na grilování poctivých jihoamerických steaků, a to tradičním způsobem – na dřevěném uhlí v grilu „parrilla“. Náš jídelní lístek je ale daleko pestřejší. Na své si tady tak přijdou nejen milovníci masa, ale všichni, kdo si rádi pochutnávají na kvalitním jídle.

Denní menu

Steak house

POLEDNÍ MENU 11:30 -14:00

V případě Vaší objednávky ze stálého jídelního lístku v době obědů je čekací doba cca 35 minut. Děkujeme Zvýhodněné polední ceny nápojů: Ovocná limonáda 0,5l
45,-(Citrón,grep,okurka,malina,pomeranč,zázvor)
Natura 25,- Coca cola sortiment 39,--Pivo dle nabídky-Káva
25,--Tempranillo(Šp.) 2 dcl 45,--Pinot Grigio (Itálie) 2 dcl 45,--

Polévky

Jídla připravovaná na argentinském grilu Parrilla

XXL porce - doba přípravy na grilu cca 30 minut

L porce - doba přípravy na grilu cca 20 minut

Přílohy

šťouchané brambory 30kč, pečený brambor 25kč, rýže 20kč, náš chléb 25kč grilovaná zelenina 69kč, malý zeleninový salát 55kč, pečený salát z kořenové zeleniny s čer.řepou 35kč, česnekové fazolky 39kč

Omáčky

Salsa habaňero 20kč, Salsa chimichurri 30kč, Koriandrový dresink 20kč, BBQ 20kč, Tatarská omáčka 20kč,

Speciality kuchyně

Bezmasá jídla

Dezerty