Zpět na úvodník | Rychlý kontakt +420 725 535 555 | Steak House, Nádražní 82, Praha 5
Facebook | Instagram | Tripadvisor | cz en
Steak House

Steak House

Nechte se vtáhnout jedinečnou atmosférou Jižní Ameriky a nasajte vůni a chuť dálek, aniž byste museli opustit evropský kontinent.

Dopřejte si to nejlepší z jihoamerické kuchyně, která je proslulá svou rozmanitostí, zajímavou kombinací chutí a vynikajícím jídlem. Ochutnejte pravé steaky z čerstvého kvalitního masa, které pro vás připravujeme na ohni na grilu „Parrilla“ přímo před vašima očima, nebo maso opékané na jehlách „Espetas“ na způsob „Churrasco“.

Na své si však u nás přijdou nejen milovníci masitých pokrmů - jídelníček je daleko pestřejší. Ukrývá také spoustu známých i méně známých delikates ze vzdálených zemí, včetně bezmasých pochoutek či dezertů. A protože k dobrému jídlu patří také dobré pití, nechybí ani vyhlášená argentinská a chilská vína. Tak, přijďte posedět s rodinou či přáteli a vyberte si přesně podle vaší nálady a chuti.


Restaurace El Barrio vznikla v roce 2007 a od té doby se jí podařilo vybudovat silnou základnu pravidelných návštěvníků. Inspirací pro její založení byly naše cesty do Jižní Ameriky, kde jsme měli možnost seznámit se s místní kulturou, potravinami a technikou úpravy masa a ostatních pokrmů.

Specializujeme se na grilování poctivých jihoamerických steaků, a to tradičním způsobem – na dřevěném uhlí v grilu „parrilla“. Náš jídelní lístek je ale daleko pestřejší. Na své si tady tak přijdou nejen milovníci masa, ale všichni, kdo si rádi pochutnávají na kvalitním jídle.

Denní menu

U vchodu do restaurace máte možnost si naskenovat aktuální menu do Vašeho telefonu a bezpečně si z něj objednat

POLEDNÍ MENU 11:30 -14:00

V případě Vaší objednávky ze stálého jídelního lístku v době obědů může být doba cca 35 minut. Děkujeme Zvýhodněné polední ceny nápojů: Ovocná limonáda 0,5l
45,-(Citrón,grep,okurka,malina,pomeranč,zázvor)
Natura 25,- Coca cola sortiment 39,--Pivo dle nabídky--Káva
25,--Tempranillo(Šp.) 2 dcl 45,--Pinot Grigio (Itálie) 2 dcl 45,--


**Polévky

Jídla připravovaná na argentinském grilu Parrilla

XXL porce - doba přípravy na grilu cca 30 minut

L porce - doba přípravy na grilu cca 20 minut

Přílohy

šťouchané brambory 30kč, pečený brambor 25kč, rýže s rozmarýnem 20kč, náš chléb 25kč grilovaná zelenina 69kč, malý zeleninový salát 55kč, pečený salát z kořenové zeleniny s červenou řepou 35kč, bramborový salát „Al Ancienn“49kč,

Omáčky

Salsa habaňero 20kč, Salsa chimichurri 30kč, Koriandrový dresink 20kč,
BBQ 20kč, Tatarská omáčka 20kč

Speciality kuchyně

Bezmasá jídla

Dezerty